Sağlık , Tatil, Otomobil , Araba , Mobilya , Alışveriş,wikipedi,2015,örnekleri,modelleri,dinle,indir,izle,albüm,hastalık,hastane,bitkiler,bitkisel ilaç,bedava,ücretsiz,yemek tarifleri,canlı,full,twiiterotostop filmi sevda demirel salih güney sahnesi

19 Ocak 2010 Yazan  
Kategori Video izle

otostop filminin adınıda olsa en azından duymuşsunuzdur. otostop filmi 90 larda çıkan ve gösterdiği dikkat çekici ve cesur sahnelerle hala da adından söz ettirebilen bir yapıt oldu. otostop filmindeki sevda demirel ve salih güneyin sahnesi nin hala aranıyor olmasında ben bir tane sebeb görebiliyorum. Eskilerin Fimlerin  Yakışıklı Erkek artisi salih güney ve yeni diyebileceğimiz ve ekranlarda hala bulunan sevda demirelin buluştuğu ve birlikte olduğu bir film..

sevda demirel salih güney sevişme

Yorumlar


1 Yorum yapılmış "otostop filmi sevda demirel salih güney sahnesi"

  1. CAN POLAT demişki 05 Ekim 10 22:02 

    BİRİ ALEMİN O…SU BİRİSİDE 70 Lİ YILLARDA ÇEKTİĞİ PORNO FİLMLERİYLE ŞİMDİ KAKKIP BEN GERÇEK SANATÇIYIM DİYEBİLEN AKTÖR ESKİSİ…BUNLAR ANCAK BU TÜR FİLMLERDE HAYAT BULURLAR… İNANIN GERÇEK SANATÇI OLSAYDILAR BU İKİSİ ŞUAN HERTÜRLÜ PROJEDE YER ALIRLARDI…ZATEN SALİH GÜNEY GİBİ BİR MORUĞA ŞİMDİ KİMSEDE İŞ VERMEZ:)

Yorumlarınızla Bize Eşlik Edin. Üye Olmadan Yorum Yapabilirsiniz.