sevcan orhan dinle , sevcan orhan türküleri dinle

13 Nisan 2011 Yazan  
Kategori Türkü Dinle

sevcan orhan ı bilmeyenler için şöyle diyeyim.. sevcan orhan sanırım bir trt sanatçısı :) ben onu genellikle trt de görüyorum ve söylediği türkülerin klipleride genelde trtden alıntı oluyor.

sevcan orhan kendisinin güzel türküleri olduğu gibi herkesin bildiği türden türküleride çok güzel seslendiren bir isimdir.

sevcan orhan yorumları ile gündemde olmamasına rağmen içimizde bir yer kazanmış bir isimdir.

sevcan orhanın söylediği sizin bildiğiniz türküler haricinde yayınlayacağım tüm türkülerini dinlemenizi tavsiye ederim. türkü dostlarının sevcan orhanın sesine hayran kalacaklarını düşünmekteyim.

Birçok sevcan orhan ın seslendirdiği türküleri buradan dinleyebilirsiniz.

 

sevcan orhan dinle – sevcan orhan ezene ezele dinle

Sevcan orhan dinle – sevcan orhan çeşmi siyahım dinle

sevcan orhan dinle – Sevcan orhan bahçede yeşil çınar

sevcan orhan dinle , sevcan orhan nazlı yar dinle ibo şhowdan alıntı

sevcan orhan dinle , sevcan orhan aynalı körük dinle

Sevcan orhan dinle , sevcan orhan kar geliyor ve oy akşamlar türküsü dinle

ordunun dereleri dinle , ordunun dereleri türküsü dinle izle indir

13 Nisan 2011 Yazan  
Kategori Türkü Dinle

ordunun dereleri türküsünü bir çok kez dinlemişliğiniz mutlaka vardır. ve  bazen bu türküyü dinleyerek kendinizi iyi hissediyor olabilirsiniz. bu tür türküler her ne kadar sürekli gündemdeki şarkıcılar tarafından söylenmiyor olsada unutabileceğimiz türden türküler değildir.

Ordunun dereleri adı itibari ilede karadeniz bölgesine ait bir türküdür ancak bunu karadeniz değil tüm ülke olarak sahiplenip dinlemekteyiz.

ordunun dereleri türküsünü dinlerken sizin için önemli olan bir türkücüden dinlemek isteyebilirsiniz. bu yüzden sizlerin bu türküyü aramanız yerine bir çok türkücüyü bu sayfaya taşıyoruz.

ordunun dereleri türküsünü sitemiz vasıtası ile dinlemek isteyenler mahsun kırmızıgül, ezel , zara , ilkay akkaya gibi türkücülerimizden çeşit çeşit türküyü dinleyebilirler..

ordunun dereleri dinle ;)

zara türküleri dinle , zara şarkıları dinle

13 Nisan 2011 Yazan  
Kategori Türkü Dinle

zara modern diyebileceğimiz türküleri ile çok güzel sesi olan bir halk türkücüsüdür. zara türküleri genelde bilinen türden türkülerdir. halkın dilinde dolaşan güzel türküleri seslendiren zaranın bir çok güzel türküsünü aynı anda dinleyebileceksiniz.

zaranın en sevilen seslendirdiği türkülerinden hasretinle yandı gönlüm türküsünü ve aşk bir ızdırap türküsünü buradan ücretsiz olarak dinleyebileceksiniz.

zaranın bu güzel türkülerinin yanında sizlere birde 2 adet güzel türkü hediye ediyorum.. umarım beğenirsiniz.

 
kara tren dinle , kara tren türküsü dinle

13 Nisan 2011 Yazan  
Kategori Türkü Dinle

kara tren türküsü belirli bir kişi değil bir çok türkücümüz tarafından söylenen artık destanlaşan türkülerimiz arasına girmiştir.

kara tren türküsünü yavuz bingöl, gülden karaböcek , özhan eren ve sabahat akkirazdan dinlemiş olabilirsiniz bu yüzden ben sizlere bu güzel türküyü bir kaç kişinin ağzından dinlemenizi sağlayacağım.

kara tren ve kara tren gibi bir çok türkümüzü dinleyerek türkülere olan hasretimizi geçirebiliriz.

kara tren türküsünü dinlemek için videolarımızı oynatmamız yeterli olacaktır.

 


ibrahim tatlıses ayağında kundura dinle

13 Nisan 2011 Yazan  
Kategori Türkü Dinle

ibrahim tatlıses son günlerde belki hiç olmadığı kadar aklımızda yer edindi. onu bir çok şeyle itham edenler bile ibrahim tatlıses in başına gelenlerden sonra ona karşı bir sevgi yaşamaya başladıklarına inanıyorum.

ben ibrahim tatlısesin bu kadar sevilen bir isim olduğunu açıkcası bilmiyordum. o yaralanınca adeta türkiye doğusuyla batısıyla ayağa kalkdı.

ibrahim tatlıses kimdir denilince herkesin aklına tep cevap gelir sanırım. ibrahim tatlıses ayağında kunduradır. bize gelişi ayağında kundura ile oldu bu yüzden ibrahim tatlısesin ayağında kundura türküsüde bizler için önemli ve gerçekten harika bir türküdür.

ibrahim tatlıses ayağında kundura dinlemek için sizlere 3 adet video player koyacağım. istediğiniz bir video playerden dinleyebilirsiniz. sanırım 3ününde birden çalışmama ihtimali yok :)
 


ali kınık , ali kınık çal kemancı ruhsuzsun dinle

10 Nisan 2011 Yazan  
Kategori Türkü Dinle

ali kınık severler ve merak edenlerin genelde bilinen türkülerini dinlediğini ve paylaşıldığını gördüm. ancak ali kınıkın bir çok güzel türküsü bulunmakta. bunları da dinletikce ali kınığı daha iyi anlayacağınızı ve seveceğinizi düşünmekteyim.

ali kınık çal kemancı adlı şarkısını dinlemek için altda bulunan video klibi oynatmanız yeterli olacaktır..

ali kınık dinle , ali kınık ali ayşeyi seviyor dinle izle video

10 Nisan 2011 Yazan  
Kategori Türkü Dinle

ali kınık sevenler için ali kınığın en çok bilinen şarkısı ali ayşeyi seviyoru buradan dinleyebilirsiniz.

ali kınık genelde milliyetci görüş taraftarlarının dinlediği bir türkücüdür ancak bu şarkısı ile ali kınıkı herkesin tanıdığını ve sevdiğini düşünüyorum. ülke hepimizin , sanatçı hepimizin eserler hepimizi yansıtıyor.. herkesin dinlemesini kesinlikle tavsiye ederim..


 

oğuz yılmaz dinle , oğuz yılmaz çekirge dinle indir izle video

06 Nisan 2011 Yazan  
Kategori Türkü Dinle

oğuz yılmazın sevilen oyun havalarının başını tutan çekirge diyebiliriz. oğuz yılmazın sadece kırsal kesimler değil genel manada tanınması da çekirge oyun havası ile oldu diyebiliriz.

oğuz yılmaz ve çekirge artık bir sembol oldu diyebiliriz. bir çok düğünde , programda, radyoda arabada her yerde bu oyun havası tarzındaki türküyü duyacaksınızdır.

oğuz yılmaz çekirge türküsünü dinlemek için sadece altda bulunan video kısmını oynatmanız gerekecek. bazı arkadaşlar hala videoları açamamaktalar. eğer videolar sizle değil videolarda olan sorundan dolayı açılmıyorsa lütfen sayfa da f5 tuşuna basınız. bunu yapmadan önce videolardaki player tuşuna basınız ;)

oğuz yılmaz dinle , oğuz yılmaz farzet dinle video izle indir

06 Nisan 2011 Yazan  
Kategori Türkü Dinle

oğuz yılmazın oyun havaları dışında seslendirdiği arabesk tarzı türkülerde hayranları tarafından en tutulan türküler arasında..

oğuz yılmazın bugün farzet adlı türküsünü paylaşmak istiyorum.

oğuz yılmaz farzet türküsünü dinledim ve bazı zamanlar insanın dinlemesi gereken harika bir eser olarak düşünüyorum. sizlerde oğuz yılmaz ve farzet hastasıysanız buyurun altdaki videoyu çalıştırarak bu güzel türküyü dinle.

oğuz yılmaz dinle , oğuz yılmaz uğur böceğim

06 Nisan 2011 Yazan  
Kategori Türkü Dinle

oğuz yılmaz sevenler için özellikle uğur böceğim adlı şarkısını dinlemek isteyenler sitemiz vasıtası ile bu isteklerine cevap bulabileceklerdir. oğuz yılmaz oyun havaları ve diğer türkülerini dinlemek isteyenler için güzel bir arşiv yapmaya çalışıyoruz..

oğuz yılmazın bir çocuk sesi ile beraber seslendirdiği uğur böceğim türküsü oğuz yılmazın gerçekten en sevilen türkülerinden bir tanesi..


Sonraki yaz?lar »