video not found or access denied

24 Mart 2011 Yazan  
Kategori Programlar

video not found or access denied hatasını bir çok yerde alabilirsiniz. bu hata kullandığınız tarayıcıdan kaynalanabilir , Videonun Silinmiş Olmasından kaynaklanabilir vede Facebook artık kendi videolarını başka sitede yayınlanmasını yasaklamış durumda. başka sitede facebook videoları izlerkende bu sorunla karşılaşabilirsiniz. Şunu Söylemeliyim ki Şuana kadar Nerdeyse tüm Dizi ve Filmler Facebook üzerinden çekilmekteydi.

Yahoo nun videoları belli bir zaman sonra silmesi ve videoların kalite sorunu, video googlenin video eklenmesine karşı koruması ve diğer video upload edeceğimiz sitelerinde ücretli olup bize free destek verirken eziyet çektirmeleri. facebooku avantajlı kılmıştır.

Bu konular hakkında bilgi verdikten sonra sizlere video not found or access denied hatası konusunda tek bir şekilde yardımcı olabilirim…

Video Silindi ise Bizim yapacağımız birşey yok.. Ve Facebook videolarını başka sitede çalıştırmaya çalışırsanızda bizim yapacağımız bir şey bulunmamakta.

Ben Sizlere Sadece Tarayıcı ile alakalı probleminiz var ise yardımcı olabilirim. video not found or access denied sorunu Internet Explorer kullanıyorsanız karşınıza gelebilir. Bunun İçin Sizlere Başka tarayıcı önereceğim ve flash da yüklemeniz için adres vereceğim.

MoziLLa firefox indir

Flash İndir

İsteyen Arkadaşlarımız Chrome Tarayıcısınıda indirebilirler. Chrome indir

Hatalarınız hala geçmediyse , veya geçtiyse teşekkür için altdaki yorum panelini kullanınız :)