sexs tv frekansları, türkçe seks tv frekansları

04 Aralık 2009 Yazan  
Kategori Genel

Sexs tv frekansları

sexs tv ve +18 türlü sitelerin frekanslarını daha öncede bir kaçını vermiştik. bazılarının adreslerinin değişmesi ve bazı yeni tv programalarında ortaya çıkmasıyla sizler için yeniden bri bilgi paylaşımı yapmak istedim.

Daha önce verdiğimiz konuda hustler tv frekansı bulunmakdaydı.. Bu konumuza hustler tv konusu << burdan ulaşabilirsiniz.

Sexs tv kanalları Ülkemizde az veya sizlerin aradığınız türden hiç bulunmamıştır.. çünkü türkiyede yapılan şeylerin kalite oranıda düşük oluyor. Daha eskilerden yani bundan 7-8 sene öncesine kadar herkes gece 12 olmasını beklerdi. bu tür yayın sadece cine5 ekranlarında o satten sonra oluyordu. fakat artık bu tür programlarda olmadığı için sexs tv arayışımızı çift anten uygulaması ile birlikte yabancı kanallarda aramaktayız.. Bu Konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için Bir çok seks tv kanalının frekans değerlini sizlerle paylaşacağım..

Tüm Sex tv frekanslarına aşşağıdan kolaylıkça ulaşabilirsiniz. yapmanızı önerdiğim şey ise hepsini değil sadece belirli bildiklerinizi eklemeniz. genelinde bilindiği üzere üstde alta geçen telefon numaraları bir kaç kız ve reklamlar bulunmakta. bir frekans girerek birden çok kanala ulşamanız mümkün. çünkü kanallar paket halindedir. sizler için bir kaç tanesini önermek istiyorum..

xstream tv frekans,chasse peche frekans,spice platinum frekansı bunların frekans değerlerini eklemeniz sizler için daha iyi olacaktır.

http://img138.imageshack.us/img138/7268/mynetiksextv.gif

bir kaç erotik videoda benden :)