sevişme teknikleri, ön sevişme teknikleri,

24 Kasım 2009 Yazan  
Kategori Genel

sevişme teknikleri

sevişme teknikleri

Sevişme adına güzel teknikler, her ilişkinin hem sağlığı adına hemde ilişkiye giren kişilerin alacağı zevk adına önemli bir süreçtir. sevişme teknikleri olarak adlandırdığımız şeyler aslında bilindik metotları içermektedir.

Sevişme tekniği Adı Altında yapılacak işlemlerin en başında ön sevişme yatmaktadır. ön sevişme ile beraber kişilerin 2sininde zevk alacağı hassas noktalar iyi belirlenmelidir. kulak arkası, gıdık vs.. gibi.  Eşiniz veya Sevgilinizle Bir birleşme aşamasına girmeden önce mutlaka ön sevişme tekniğini uygulamalısınız.  Sizler için şimdi sevişme teknikleri adına eğitici ve öğretici videolar paylaşacağım :)

sevişme tekniklerine ait videolar açılmaz ise lütfen sayfayı yenileyin veya f5 tuşuna basınız.

Buda türk sevişme sahnesi ve tekniği

Nurseli İdizin Sevişme tekniği

ünlülerden mankenlerden sıcak cinsel ilişki görüntüleri

08 Eylül 2009 Yazan  
Kategori Video izle

Türk televizyonlarında türk sineması ve türk dizilerinde yaşanan güzel sincel ilişki görüntüleri, sahnelerini sizlerle paylaşıyorum. Arama Yoğunluğuna bakıldığında bir çok kişinin bu tür aramalar gerçekleştirdiğini gördüm fakat hiç bi yerde istenilen görüntülerin bi arada olmadığını fark ettim. umarım bu cinsel ilişki görüntülerini beğenirsiniz.

mehmet ali erbil ve oya aydoğanın komik cinsel ilişki videosu :)

Beren Saat Aşk-ı memnu dizisinde oynarken çektiği bir sevişme sahnesi videosu

yine beren saat bu sefer güz sancısı
yaprak dökümü dizisinden ferhundenin ilişki video görüntüleri
Bir Bulut Olsam Dizisinden Görüntüler
nurgül yeşil çay
cinsel ilişki görüntülerii ile sizlerle olduk :)

sevişme sahneleri,sevişme görüntüleri,sevişme teknikleri,ön sevişme,

14 Ağustos 2009 Yazan  
Kategori Kadınlar & Kızlar

Etkili ve güzel bir sevişme için karşınızdaki insanıda düşünmeniz lağzım. yani herşeyi ondan bekleyip kendi zevkinize bakmamanız lağzım. yoksa karşınızdaki kişi bir daha sizle bir birlikteliğe gireceğini sanmıyorum :) Ön Sevişmede veya temas anında her zaman böyledir. partnerinizin haz duyacağı şeyler yapmak bağzen kontrolu ona vermek gerekir. ön sevişmede tek taraflı zevk sizi karşınızdakinden soğutur. temas anında ise eğerki erkekseniz kontrolu bayanlara veriniz. buda kadının üst tarafda olması ile olur. size sevişme teknikleri adınab bir kaç ön sevişme görüntüsü, videosu izleteceğim.. iyi seyirler.