Olgun Şimşek Kapalı çarşı dizisi Ağıt Okuyor söylüyor

26 Ocak 2010 Yazan  
Kategori Türkü Dinle

Olgun Şimşek kapalı çarşı dizisinde oynuyor ve dizide sürekli türküler söylyerek herkezi başına toplamasını biliyor :) Olgun Şimşek in diğer dizide söylediği türküde milyonlar tarafınca dinlenip paylaşılmışdı. Olgun Şimşeğim şimdide güzel bir ağıtını dinledim ve gerçekten çok hoşuma gitti.. Umarım sizlerinde hoşuna gider. Olgun Şimşek hayranları için güzel bir paylaşım olacağını düşünüyorum. Olgun Şimşek i belki de bu şekil ağıt okurken hiç görmediniz..

Buyrun Olgun Şimşek  ve O güzel Ağıt Okuyuşu ;

olgun şimşek üflediler söndüm , olgun şimşek kapalı çarşı dizisi müziği

26 Aralık 2009 Yazan  
Kategori Müzik Dinle

Atv ekranlarında sıkça karşımıza çıkan dizilerden bir taneside kapalı çarşı dizisi oldu.. Bu Diziyi sadece dizi olarak görüp izleyenlerin haricinde bence olgun şimşek hayranlarıda vardır. olgun şimşek söylediği türkü ve onlara kattığı anlamlarla bam başka bir kişilik yapısına sahip birisidir. sadece oynadığı rolü ve söylediği türkü, şarkılarla ön plana çıkan ender sanatçılarımızdan birisidir. olgun şimşeğin üfledir söndüm adlı söylediği aslında bir çok kişininde bak içime gör beni olarak bildiği bu şarkı  kapalı çarşı dizisindeki olgun şimşeğin bir sahnesinden alınmıştır ve canlı olarak söylemiştir.. olgun şimşek hayranlarının bu şarkı çok hoşuna gidecek umarım..
olgun şimşek üfledir söndüm ,  olgun şimşek bak içime gör beni adlı kapalı çarşı dizisinde söylediği bu türküyü dinlemek için sadece playeri oynatmanız yeterli olacaktır..