Hotmail.com.tr uzantılı jenerik msn alma fırsatı

29 Ocak 2010 Yazan  
Kategori Genel

http://www.telepati.com/agustos04/gorsel/Hotmail-copy.jpgGünümüzde Msn Kullanımı İnternet in olmazsa olmazlarından biri haline geldi. Artık Msn de görüşelim değil internetde görüşelim denilince Msn anlaşılır oldu. interneti bazı kişiler google ve msn olarak algılıyorlar. Hal durum böyle olunca Msn adresleride bir hayli çok oluyor ve alacağınız msn adresi de uzayıp gidiyor. yani jenerik denilebilecek msn almak hayli güç bir durum oluyor. Kimin Adına Ait Msn Adresi var ki ? ( örn : isim@hotmail.com ) Fakat Bu Msn çılgınlığı içerisinde kısa ve öz msn almk kolaylaştı diyebiliriz. Microsoft ve hotmail ekibi Hotmail in com.tr uzantısınıda hizmete açarak Türkiye kullanıcılarına bir iyilik yaptılar. Şimdi fazla kimse msn adresi almadan sizlerde msn adreslerinizi kısa ve öz bir şekilde alabilirsiniz. ama bunun için az hızlı ve yaratıcı olmanız gerekiyor :) Artık Msn uzantılarımız hotmail.com.tr olacak..

Şimdi Kısa ve öz bir şekilde msn almak için yapmanız gereken tek şey hotmail.com.tr adresine girmek.. Girdikten sonra karşınıza login olma sayfası ve sol kısımda kaydol seçeneği gelecektir. mesaj kutusu falan geliyorsa daha önce giriş yapmış olduğunuz msnden dolayıdır ve ondan çıkış yaparak yeniden hotmail.com.tr adresine giriniz ve soldaki kaydol sekmesine tıklayınız. ve karşınıza gelen msn alma sayfasında alacağınız msn uzantısını hotmail.com.tr olarak değiştiriniz.

Umarım kendinize hoş ve güzel bir msn kapabilirsiniz.. Msn Almayı beceremeyen arkadaşlarımız Sorunlarını burada söylerlerse yardımcı olabilirim.. kolay gelsin

Blog Yazarı : Halil IbrahIm KAYA