ıssız adam izle , melis birkan sevişme sahnesi

29 Ocak 2010 Yazan  
Kategori Genel

ıssız adam filmini izleyenleriniz olmuştur. ıssız adamda en çok ön plana çıkan sahnelerden bir taneside şüphesiz ki melis birkan ın sevişme sahnesi oldu. daha önceden melis birkan ı masum bir kız olarak tanımıştık. ve bir çok kişininde aşırı derece melis birkan hayranlığı olduğunu düşünüyorum. özellikle köprü dizisinde melis birkan adını büyük bir kesime duyurdu. ben de melis birkan ı o zaman tanımıştım ve yüzü ve rolü ile çok masum karakteri vardı. melis birkan bu yönü ile hayrn kitlesi baya bir artmışdı.

Günümüz filmlerinden ıssız adam da oynayan melis birkan sevişme sahnesi ile gerçekten çok büyük bir olay yarattı ve kamo oyuna hızlı bir şekilde düştü.  melis birkanın sevişme sahnesini izlemek için ücretsiz hizmet verdiğimiz bu sayfaya hoş geldiniz..

18 yaşından küçükler izlemesin

ıssız adam sevişme sahnesi, ıssız adam sevişme sahneleri videosu

07 Kasım 2009 Yazan  
Kategori Video izle

ıssız adam adam filmini izleyen arkadaşlarımız filmin güzelliğini ve kalitesini biliyorlardır. ıssız adam filminin en çok duyulan ve merak edilen sahnesi ise ıssız adam filmindeki sevişme sahnesi oldu. ıssız adam sevişme sahnesi kesinlikle bir porno içerik içermemektedir. Yazımızı erotik olduğu için lütfen 16 yaşından küçükler izlemesin ıssız adam filmindeki sevişme görüntüleri ile sizleri baş başa bırakıyorum :)