ali kınık , ali kınık çal kemancı ruhsuzsun dinle

10 Nisan 2011 Yazan  
Kategori Türkü Dinle

ali kınık severler ve merak edenlerin genelde bilinen türkülerini dinlediğini ve paylaşıldığını gördüm. ancak ali kınıkın bir çok güzel türküsü bulunmakta. bunları da dinletikce ali kınığı daha iyi anlayacağınızı ve seveceğinizi düşünmekteyim.

ali kınık çal kemancı adlı şarkısını dinlemek için altda bulunan video klibi oynatmanız yeterli olacaktır..

ali kınık dinle , ali kınık ali ayşeyi seviyor dinle izle video

10 Nisan 2011 Yazan  
Kategori Türkü Dinle

ali kınık sevenler için ali kınığın en çok bilinen şarkısı ali ayşeyi seviyoru buradan dinleyebilirsiniz.

ali kınık genelde milliyetci görüş taraftarlarının dinlediği bir türkücüdür ancak bu şarkısı ile ali kınıkı herkesin tanıdığını ve sevdiğini düşünüyorum. ülke hepimizin , sanatçı hepimizin eserler hepimizi yansıtıyor.. herkesin dinlemesini kesinlikle tavsiye ederim..


 

Ali Kınık Dinle , Ali Kınık Ali Ayşeyi Seviyor dinle

29 Aralık 2009 Yazan  
Kategori Müzik Dinle

Ali Kınık özellikle Milliyetci camia tarafından desteklenen bir sanatçımızdır. aslında onun medya , gazete , televizyonla alakası fazla yokdur. Sevdiği dava ve samimiyet için Ali Kınık şarkılar yazmaya ve söylemeye başlamıştır. Ali Kınık Asıl mesleği öğretmenliktir. Bunu kendisinin ağzından duymuştum. türkçe veya edebiyat öğretmeniydi tam çıkaramadım. Ali Kınıka öğretmendiniz demek dediğim de hayır sadece okudum demişti :)

Ali Kınık söylediği bazı şarkılarla belli bir kesime hitap ederken aslında ali ayşeyi seviyor şarkısı ilede herkeze hitap etmeye başlamıştır. Ali Kınıkı tanıyan arkadaşlarımın geneli sadece bu şarkısını biliyorlardı o yüzden bu kanıya vardım..

Sizlere Ali Kınık ın adının duyulmasında büyük bir rol oynayan şarkısı olan Ali ayşeyi seviyor adlı şarkıyı ücretsiz dinlemeniz için paylaşıyorum..

Ali Ayşeyi Seviyor