Sağlık , Tatil, Otomobil , Araba , Mobilya , Alışveriş,wikipedi,2015,örnekleri,modelleri,dinle,indir,izle,albüm,hastalık,hastane,bitkiler,bitkisel ilaç,bedava,ücretsiz,yemek tarifleri,canlı,full,twiiter

öksürük nasıl kesilir , öksürük nasıl geçer

03 Nisan 2011 Yazan  
Kategori Sağlık Bilgileri

öksürük ufak bir rahatsızlık olarak görünsede bazen canımızı sıkabilir :) Sürekli öksür öksür nereye kadar..

öksürük nasıl kesilir nasıl geçer diyorsanız sizlere evde yapabileceğiniz şeylerden bahsedeceğim. yani öksürüğü evde geçirmeye çalışacağız.

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki öksürüğü geçirmenin kesmenin en önemli maddesi sudur. Sürekli Su tüketerek öksürükü geçirebiliriz. çünkü Su balgamı en iyi çözen şeydir.

öksürük tedavisi için geçirmek için Su tüketimini Yapıyorsak eğer Bitkisel çözümler olarakda ıhlamur ve ada çayı içebilirsiniz.

Ve Burnunuzda tıkanma varsa eğerki bir bardağa ılık su koyun yada soğuk olmayan bir su diyeyim. bunun içine yarım yada 1 yemek kaşığı tuz koyalım sonra bu suyu burnumuza çekelim ve burnunuz o an açılacaktır :)

öksürüğünüz alerjinizden dolayı ise eğer yani evinizdeki halının tüyleri , oturduğunuz koltuğun dışı vs.. gibi bu tür şeylerden dolayı öksürüyorsanız eğer alerji kaptığınız bu eşyalardan uzak duracaksınız.

Yorumlar

Yorumlar?n?zla Bize E?lik Edin. ye Olmadan Yorum Yapabilirsiniz.