Sağlık , Tatil, Otomobil , Araba , Mobilya , Alışveriş,wikipedi,2015,örnekleri,modelleri,dinle,indir,izle,albüm,hastalık,hastane,bitkiler,bitkisel ilaç,bedava,ücretsiz,yemek tarifleri,canlı,full,twiitertedaş borç sorgulama , elektirik borcu faturası sorgulama sayfası

17 Mart 2010 Yazan  
Kategori Genel

http://www.kayaelektrik.info/images/tedas.jpgtedaş da bulunan elektirik borçlarınızı artık sitemizin yardımı ile kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Elektirik borçlarınızı tedaş olarak aratıp girdiğiniz gibi özelleşen bazı yerlerdeki medaş şeklinde yazanlarda borçlarını buradan ücretsiz olarak sorgulayabilirler. tedaş borç sorgulama servisinden yararlandığınızda sizden hiç bir ücret veya bir karşılık beklenmemektedir. bu konuda bizlere ve tedaş yetkililerine güvenebilirsiniz ..

Sizlere tedaş borç sorgulama sayfasından yararlanarak nasıl borç sorgulayacağınızdan bahsedeyim. Sayfaya girdiğinizde ilk olarak İşlem numaranızı girmeniz gerekmekte. daha sonra ise abone ve vergi numaralarınıda size ait doğru bilgilere olarak girerek borç sorgula sekmesine tıklayınız. herhangi bir sorunda bizlere şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. tedaş borç sorgulama sayfasına girmek için aşşağıdaki linke tıklayınız.

Borç sorgula

Yorumlar


2 Yorum yapılmış "tedaş borç sorgulama , elektirik borcu faturası sorgulama sayfası"

  1. mehmet demişki 17 Mart 10 22:27 

    benbumesenecoksevigorum

  2. cuma dogan demişki 19 Mart 10 12:14 

    borçlumu degilmi bu kişi

Yorumlarınızla Bize Eşlik Edin. Üye Olmadan Yorum Yapabilirsiniz.