Sağlık , Tatil, Otomobil , Araba , Mobilya , Alışveriş,wikipedi,2015,örnekleri,modelleri,dinle,indir,izle,albüm,hastalık,hastane,bitkiler,bitkisel ilaç,bedava,ücretsiz,yemek tarifleri,canlı,full,twiitersexs tv frekansları, türkçe seks tv frekansları

04 Aralık 2009 Yazan  
Kategori Genel

Sexs tv frekansları

sexs tv ve +18 türlü sitelerin frekanslarını daha öncede bir kaçını vermiştik. bazılarının adreslerinin değişmesi ve bazı yeni tv programalarında ortaya çıkmasıyla sizler için yeniden bri bilgi paylaşımı yapmak istedim.

Daha önce verdiğimiz konuda hustler tv frekansı bulunmakdaydı.. Bu konumuza hustler tv konusu << burdan ulaşabilirsiniz.

Sexs tv kanalları Ülkemizde az veya sizlerin aradığınız türden hiç bulunmamıştır.. çünkü türkiyede yapılan şeylerin kalite oranıda düşük oluyor. Daha eskilerden yani bundan 7-8 sene öncesine kadar herkes gece 12 olmasını beklerdi. bu tür yayın sadece cine5 ekranlarında o satten sonra oluyordu. fakat artık bu tür programlarda olmadığı için sexs tv arayışımızı çift anten uygulaması ile birlikte yabancı kanallarda aramaktayız.. Bu Konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için Bir çok seks tv kanalının frekans değerlini sizlerle paylaşacağım..

Tüm Sex tv frekanslarına aşşağıdan kolaylıkça ulaşabilirsiniz. yapmanızı önerdiğim şey ise hepsini değil sadece belirli bildiklerinizi eklemeniz. genelinde bilindiği üzere üstde alta geçen telefon numaraları bir kaç kız ve reklamlar bulunmakta. bir frekans girerek birden çok kanala ulşamanız mümkün. çünkü kanallar paket halindedir. sizler için bir kaç tanesini önermek istiyorum..

xstream tv frekans,chasse peche frekans,spice platinum frekansı bunların frekans değerlerini eklemeniz sizler için daha iyi olacaktır.

http://img138.imageshack.us/img138/7268/mynetiksextv.gif

bir kaç erotik videoda benden :)

Yorumlar


10 Yorum yapılmış "sexs tv frekansları, türkçe seks tv frekansları"

 1. vakas almalıkuyu demişki 19 Şubat 10 09:23 

  ben sexkanalı izlemek is ti yorum

 2. ali demişki 17 Mart 10 11:29 

  abi bu sex frekanslarını ben uydudan yani benim nextstar cıs 2000 markası ben nasıl girecem kumandadan mı yoksa ayarlardanmı bana izah ederseniz sevinirim uydu ayarlarından nerssinden nasıl gircem ben size uydu modelini verdim bana tarif ederseniz memnun olurum by

 3. IbrahIm demişki 17 Mart 10 17:33 

  uydu frekanslarını kumandanızdan gireceksiniz takibi. ama sadece çanağınızın gösterdiği kanalları izleyebilirsiniz..

 4. ismailgdz demişki 18 Mart 10 03:50 

  hangi uydudan hangi kanalları izleyebiliriz. bunu yazmamışlar.

 5. kral demişki 18 Mart 10 07:38 

  çooook harika

 6. emre demişki 19 Mart 10 11:12 

  sex kanallarını çok rahat ögretebilirizzz

 7. serseri demişki 20 Mart 10 08:15 

  ialedim kadın çok güzel zıplıyor… fazla lafa gerek yok …:=))

 8. kübra demişki 21 Mart 10 01:43 

  bakılmıyoki neresi harika ıyyyyyyyyyyyyyy gıcık gittim

 9. hakan demişki 24 Mart 10 01:20 

  bi gün sabah kalktım esmer diye bikadın vardı avine gittim üyle bi sarıldıki varya içim parçalandı hiç dayanamadı hemöen pantolonumu çıkardı 24cm yi ağzına aldı muz gibi ağzına gidipgeliyor bi domaldı arkana dayandım amını ıslanmış bastığım gibi içine girdi ama bibağırdı varya sesi hiç kulağımda gitmiyor

 10. Görkem demişki 01 Eylül 10 15:56 

  Cok güzel amlar var

Yorumlarınızla Bize Eşlik Edin. Üye Olmadan Yorum Yapabilirsiniz.