Sağlık , Tatil, Otomobil , Araba , Mobilya , Alışveriş,wikipedi,2012,örnekleri,modelleri,dinle,indir,izle,albüm,hastalık,hastane,bitkiler,bitkisel ilaç,bedava,ücretsiz,yemek tarifleri,canlı,fullafiş nedir , afiş örnekleri

29 Şubat 2012 Yazan  
Kategori Genel

afiş nedir ne değildir. neden yapılır ?

afiş bir proje veya ürün hakkında reklam yapmak tanıtmak anlamına gelmektedir.

afiş nedir denildiğinde direk olarak tek cevap vermek zor olacaktır. afişler sadece belli şeyler için kullanılmaz geniş bir ilgi alanı vardır.

afişi grafikerler yapmaktadırlar.

bir konser var. öncelikle geniş bir kitleye ulaşmak için konserin afişi yapılır. afiş dediğimiz ise o konser hakkında ki slogan , görsellik ve açıklama veya markayı kapsar. Siz bu şartlara göre bir afiş yaparak reklamlarınızı yaparsınız.

afiş kısaca budur. sizlere afiş örnekleride koymak istiyorum gözünüzde afişin biraz daha canlanması için

afiş tasarımları nasıl yapılır diye merak edenler için kısa bir bilgi geçeyim. PhotoShop veya Logo Programları ile afiş hazırlayabilirsiniz. bunun için birikim sahibi değilseniz iyi bir grafikere afiş hazırlatabilirsiniz.

 afiş nedir , afiş örnekleri afiş nedir , afiş örnekleriafis afiş nedir , afiş örnekleriNPM 2008 poster 550 afiş nedir , afiş örneklerisenlik 2009 afis afiş nedir , afiş örnekleri afiş nedir , afiş örnekleriafis.poster afiş nedir , afiş örnekleri

Yorumlar


1 Yorum yapılmış "afiş nedir , afiş örnekleri"

  1. mermer cihaz demişki 29 Kasım 12 08:06 

    çok güzel anlatmışsınız çççoookkk gggüüüzzzeeelll

Yorumlarınızla Bize Eşlik Edin. Üye Olmadan Yorum Yapabilirsiniz.